Півзахисник «Динамо» Роман Безус погодився з президентом клубу Ігорем Суркісом, що на його гру подіяла критика, повідомляє «Трибуна»
- Президент «Динамо» Ігор Суркіс сказав, що його критика на тебе вплинула. Що можеш відповісти?
- Що це дійсно так. Постараюся, щоб більше президент мене не критикував, -
сказав Безус.