Олександр Караваєв: «Вболівальники згуртувалися – це дуже допомагає»

Динамо Київ 31 Липня, 21:06
Гравець луганської «Зорі» Олександр Караваєв поділився враженнями від матчу проти «Мольде».

- Налагоджується співпраця в атаці. Як ви відчуваєте нову команду?

- Вже в принципі освоївся. Усіх хлопців знав ще до цього. Тим більше тренер всім дає шанс грати. Від нього йде довіра, тому її треба виправдовувати. Я впевнений, що ми його не підведемо.

- Сьогодні була доволі важка гра, не багато дуже моментів, як думаєте, чи це справедливий результат?

- У нас мало моментів було, у суперника взагалі особливо не було. Але, звичайно, прикро на останніх хвилинах пропускати гол. Тим більше ми вигравали, але це футбол. Будемо в матчі-відповіді доводити, що ми сильніші.

- Гра останнім часом налаштовується на активні фланги. У першому таймі більше навішували, у другому в низ грали...

- Та ні, ми навпаки у перерві домовились, щоб ще швидше і більше нагнітати на них, давити на суперника, щоб вони вже нам піддалися. Ми гол забили, але трохи не змогли дотримати.

А те, що флангами граємо, то так завжди «Зоря», декілька років при Юрії Миколайовичі грає. Це козир «Зорі», тому в цьому можна тільки прогресувати.

- Маю на увазі, що першому таймі більше навішували, можливо на Бутківскього?

- Це зіграло свою роль, тому що у другому таймі його замінили. Інший нападник, Худік, в нас поменше, тому ми більше грали низом, щоб зачепиться за м'яч, більше створити моментів. Але в нас не дуже вийшло.

- Чи сподобалась Вам сьогоднішня підтримка?

- Великий респект та повага. Ми граємо у іншому місті, при такій ситуації в нашій країні. Але вболівальники згуртувалися, підтримують, допомагають. Це дуже великий заряд енергії для команди. Дуже дякую вам, це дуже допомагає, чесно.