Олександр Грицай: «Підтримка була просто супер!»

Динамо Київ 31 Липня, 21:46
Півзахисник «Зорі» Олександр Грицай після матчу с норвезьким «Мольде» поспілкуався з журналістами.

- Чи задоволені ви результатом?

- Звичайно, хотілось би не пропустити гол. Але так вийшло, в принципі нічого страшного.

- Як вам підтримка у Києві?

- Підтримка просто супер. Було видно, що підтримували команду. Все супер

- Які шанси у команди на вихід в наступний раунд, коли вона пропустила гол вдома?

- Звичайно, потрібно забивати на виїзді гол. Але як і перед цією грою – 50 на 50

- Сталось таке, що команді не вистачило концентрації, здається і євро кубкового досвіду. Це так?

- В принципі так. Це все приходить з досвідом.

- Щось тренер сказав після матчу?

- Він казав, що треба відновитись перед наступною грою.