Принц Сегбефія: «Я тут заради футболу!»

Динамо Київ 1 Серпня, 02:10
Новачок луганської «Зорі» та гравець національної збірної Того - Принц Сегбефія, в ексклюзивному інтерв’ю нашому сайту 1927.com.ua, поділився своїми враженнями від першого знайомства з клубом, минувшого матчу проти норвезького «Молде» та своїм ставлення до ситуації в Україні.

Новачок луганської «Зорі» та гравець національної збірної Того - Принц Сегбефія, в ексклюзивному інтерв’ю

нашому сайту 1927.com.ua поділився своїми враженнями від першого знайомства з клубом, минувшого матчу проти норвезького «Мольде» та своїм ставлення до ситуації в Україні.

- Твої перші враження від нового клубу, як тебе прийняли одноклубники?

- Мої одноклубники прийняли мене одразу в команду, як свого товариша. «Зоря» - це одна велика сім’я, тому вони сприйняли мене також, як свого брата. Я почуваюся добре, як у своїй останній команді. Все йде чудово.

- Що ти можеш сказати про сьогоднішній матч? Чи передбачав, що буде нічия?

- Ні. Мені дуже прикро за моїх товаришів по команді, тому що вони виконували свою роботу, але пропустили несправедливий гол на останніх хвилинах. Вони добре грали і я хочу подякувати їм за продемонстровану гру. Можливо, у матчі відповіді ми будемо мати більше впевненості, щоб перемогти в Норвегії.

- Ти очікував, що «Зоря» сьогодні здобуде перемогу?

- Так. Нічия - це не поганий результат, тому що ми не програли і це добре.

- Так, але це результативна нічия…

- Так, результат не грає на нашу користь. Вони приїхали сюди за 1:1, тож в Норвегії ми маємо спробувати здобути хороший результат для себе.

- Як ти вважаєш, яке буде першочергове завдання у матчі відповіді в Мольде?

- Гра в Мольде буде дуже складною, їм відомо, що вони ще не кваліфікувалися. Тож, ми маємо забивати, щоб збільшити свої шанси.

- Про ситуацію в Україні, що ти думаєш з цього приводу?

- Ситуація, яка зараз в країні мене не стосується. Я тут заради футболу. В країні відбуваються матчі, тож це означає, що я також можу грати. Найважливіше для мене – це футбол, я тут заради нього. Насправді, мені дуже шкода, що ми не можемо грати в Луганську. Я сподіваюсь і звертаюсь до Бога, щоб ми знайшли вирішення цієї проблеми і змогли грати у власному місті. В «Зорі» я заради футболу і тільки заради нього.

- Ця ситуація не заважає тобі сконцентруватися на футболі?

- Ні, в жодному разі. Я повністю сконцентрований на футболі. Я знаю, що «Зоря» буде грати в Лізі Європи, якщо ми кваліфікуємося і також ми граємо в УПЛ. Остання гра була проти «Металіста», яку ми програли. Це все означає, що ми можемо грати в футбол. Найважливіше – це футбол і я тут заради нього. Якщо клуб може грати футбол, я тут заради нього.

- Чи казав тобі тренер, наскільки швидко ти дебютуєш за клуб?

- Насправді, мені цього не відомо. Тренер – головний. Тільки йому вирішувати, коли він вважатиме за потрібне мене задіяти за команду, тоді я і буду грати. Зі своєї сторони, я буду наполегливо працювати, щоб повернутися на поле якомога скоріше.

- Твоя фізична підготовка дозволяє тобі стартувати в будь-якому наступному матчі?

- «Зоря» розпочала підготовку раніше за мене. Я тільки-но перейшов, тож мені потрібен час, щоб набрати необхідну форму і бути на рівні з гравцями. В мене є час для роботи з тренером з фізичної підготовки, під його керівництвом, я швидко опинюсь в команді.

- Ти обрав 9-тий номер, він щось означає для тебе?

- Ні, він для мене нічого не значить. Найголовніше - це те що на полі, на номер я не звертаю уваги. Я можу грати під будь-яким номером, це не проблема для мене особисто.

- Над 9-кою буде написано Принц?

- Я не знаю. Принц або Сегбефія, я не знаю. Це для мене не так важливо.

- Наступна гра «Зорі» в Києві, чи буде команда повертатися в Запоріжжя чи залишиться тут?

- Команда залишається в Києві і я разом з нею, і тільки після недільного матчу ми повернемося в Запоріжжя.

Автор фото та інтерв'ю — Губань Ілля