Артем Мілевський більше не безробітний. Екс-нападник київського «Динамо» став гравцем ФК «Хайдук» (Спліт), одного з найтитулованіших клубів Хорватії. Як стало відомо «Комсомолці«, Артем уже успішно пройшов медогляд у новому клубі.
- Крім «Хайдука» було ще кілька пропозицій: від клубу грецької Суперліги та з чемпіонату Португалії, - розповів «КП» офіційний представник Артема Олександр Панков. - Ми з Артемом вибрали Хорватію з кількох причин. По-перше, це імідж клубу. Другий момент - те, що «Хайдук» грає в єврокубках і бореться за чемпіонство країни. Ну а третій фактор, теж важливий, - Мілевського в клубі хотів бачити особисто головний тренер - Ігор Тудор, який свого часу грав за італійський «Ювентус». А що стосується фінансових умов, то вони були у всіх командах приблизно однакові.
За словами менеджера, Артем рішуче налаштований повернутися у великий футбол.
- Для Артема зараз найголовніше - грати, набрати кращі кондиції. Я в нього дуже вірю, - говорить Панков. - Багато людей поставили на Мілевському хрест. Але я знаю, як у нього змінилася життєва філософія і як він подорослішав. Якщо Артем докладе всіх зусиль, то ще повернеться на свій рівень і знову допоможе збірній України.
До слова, хорватська преса повідомила про те, що у «Хайдука» існують фінансові проблеми. Але, за словами представника Мілевського, є лише невеликі затримки виплат - ситуація не критична....