Захисник луганської «Зорі» Нікола Ігнат'євич після матчу з «Мольде» поспілкувався з журналістами.
- Ви, напевно, сьогодні були одним з найактивнішим у складі «Зорі». Багато чого виходило і чи дивились ви ігри «Мольде»?
- Так, ми дивились ігри. Вони гарно грають на флангах. Півзахисники їх залишаються на місцях, а крайні захисники грають дуже високо. Дуже схоже на гру донецького «Шахтаря», коли вони грають вдома. Ми до цього готувались, але на флангах було важко грати, багато було саме боротьби.
- Нічия, сьогодні, результат, який явно не радує. Однак, чи справедливий він?
- Через тиждень граємо у Норвегії і подивимось, як воно буде. Краще б ми виграли, але дуже шкода, що саме на при кінці гри нам забили. Думаю, буде серйозна гра у Норвегії. Вважаю, що ми не одразу підемо атакувати, будемо чекати на свій шанс, заб’ємо гол і все буде супер.
- Тренер «Мольде» казав, що навіть при рахунку 1:1 вони будуть більше атакувати, ніж сьогодні. Це буде шанс для «Зорі»?
- Я думаю, що так. Вважаю, що шанс у нас буде. У нас молода команда, яка вперше грає в євро кубках. На початку гри трошки були перепугані, але, думаю, в Мольде будемо грати краще.
- Як вам підтримка трибун?
- Скажу фанат велике спасибі за підтримку. Цей стадіон більший, ніж той, на якому ми грали в минулий раз. Тут може бути більше наших вболівальників. Думаю, в Луганську було б більше людей, але… Хочу сказати спасибі, ще раз, за таку гарну підтримку в Києві.
- Наступний матч у вас в Києві з «Олімпіком». Команда залишається в Києві?
- Так, ми залишаємось в Києві. Два тренування і в неділю гра .