Португальський легіонер «Динамо» в інтерв'ю Tuttomercatoweb.com розповів, що хоче покинути Україну
.«Я би хотів повернутись до Європи. «Фіорентина» вже висловила бажання підписати мене і я не проти перейти у цей клуб, але ще є декілька клубів, які хочуть мене бачити в своїх лавах. Подивимось, як все складеться».
«Багато моїх колег покидають Україну, через ситуацію, що склалась тут. Тому, я вже поставив до відома президента, від якого також дуже багато чого залежить, що хочу покинути команду», -
підсумовував Мігель.