В нокауті, як не дивно, побував Даріо Срна, Шевчук «пообіймався» із Даллку, а Турсунов та Коста, які розпочали цю бійку, отримали жовті картки. На видалення «нарозбирався» Кучер, якого випроваджували з поля ледь не усім тренерським штабом «Ворскли», а також Даллку, який вдарив Срну. На цьому і розійшлися.