Сергій Мякушко: «Конкуренція - двигун прогресу»

Динамо Київ 2 Серпня, 05:18
Провідний півзахисник «Динамо-2» Сергій Мякушко розповів журналісту 1927.com.ua про свої перші кроки у футболі, чому не закінчив академію «Динамо» та про справи в «Динамо-2».

Провідний півзахисник

«

Динамо-2

»

Сергій Мякушко розповів журналісту

1927.com.ua

про свої перші кроки у футболі,

чому не закінчив

академію

«

Динамо

»

та

про справи в

«

Динамо-2

»

.

- Розкажи про свої перші кроки у футболі

- Мої найперші спогади пов’язані з м’ячем. Правда, не пам’ятаю, коли вперше по ньому вдарив. В 6 років гуляли з татом і випадково побачили дитячу школу «Динамо». Я потренувався і захотів прийти ще…

В дитинстві моїм тренером був тато. Можливо, завдяки йому, я досі займаюся улюбленою справою. Він завжди знаходив час і грав зі мною в футбол. Я щасливий, що у мене такий батько.

- У дитинстві у тебе було три тренери - Віталій Хмельницький, Юрій Ястребинський та Євген Рудаков, хто з них тобі найбільше допомагав?

- Якщо більше, то Ястребинський і Хмельницький. Вони більше могли підказати в атаці.

- Чому в тебе не вийшло з динамівською академією?

- Так вирішив динамівський тренер Валерій Шабельников.

- Перехід в ФК «Оболонь» - новий рівень відповідальності?

- Відповідальність була завжди. Мені просто подобалося грати в футбол і я отримував від цього задоволення.

- Був страх, коли ти вперше виходив на матч у Прем'єр-лізі України?

- Ні не боявся. Чого чи кого я маю боятись? Пам’ятаю, було дуже приємно, що глядачів приходило більше. Це дає снаги грати.

- В якій з команд ти розкрився як футболіст – в «Оболоні» чи «Динамо»?

- Кожна команда мені дала щось своє і в кожній я ріс як футболіст.

- Що тобі говорить Олександр Хацкевич – розраховує на тебе? Підбадьорює?

- Мене не треба підбадьорювати. Я знаю, чого хочу, і в мене завжди є бажання працювати. Я знаю, чого він очікує від мене на футбольному полі та чого вимагає. Тому, думаю, якщо б не розраховував, то не було б мене в команді.

- Які завдання стоять перед «Динамо-2» в новому сезоні та як готуєтесь до матчу з алчевською «Сталлю», яка є одним з лідерів минулого чемпіонату?

- Завдання - вигравати в кожному матчі. А до поєдинку зі «Сталлю» готуємось в звичайному режимі. Ми нікого не боїмося і не дивимося, була команда раніше лідером, чи ні. У нас є своя гра. Завдання на неї - перемога.

- Ти готовий конкурувати з гравцями основи?

- Конкуренція - двигун прогресу. Я її не боюся.

- Яку мету поставив для себе у новому сезоні? Не було образи на те, що тебе не взяли на збори першої команди?

- Мету - принести якомога більше користі команді. А якщо не взяли - значить не готовий. Ображатися тільки на себе потрібно.

- Що для тебе означає «Д» на футболці?

- Історія, легенда, гордість України.

Розмовляв —

Ігор Гусаков