Олександр Кучер: «Сумую за Донецьком»

Футбол України 2 Серпня, 08:47
Захисник «гірників» Олександр Кучер розповів про перебування в Києві.

Захисник «гірників» Олександр Кучер розповів клубному сайту про перебування в Києві.

«Усе гаразд, відчуття нормальні. Але все ж рідне місто для мене – це Донецьк. Усе своє свідоме життя я провів саме в ньому. І я сумую за Донецьком.

Дружина з дітьми вже в Києві. Ми знімаємо квартиру, намагаємося налагоджувати побут. Нашого старшого сина, Лук'яна, навіть до садку віддали.

Усі наші хлопці до цього були в Києві, причому не одноразово. Всі мають уявлення про місто: куди піти, як добратися, можуть спокійно пересуватися по столиці. З цим ні в кого немає проблем. Тож із проханням допомогти поки що ніхто не звертався.