Фанати «Металіста» і «Динамо» в Харкові разом заспівали пісні про Путіна та людей з Кремля.
Колона (більше 1 тис.осіб з національною українською та фанатською символікою) пройшла від пл.Конституції до стадіону «Металіст», де о 17-00 почнеться матч між харківською і київської командами.
Хода стартувало під гімн України і барабанний бій. Ультрас скандують «Слава Україні! Героям Слава!», «Україна понад усе!» і т.д, а також виконують нецензурні «хіти» про президента РФ. Розтяжку з текстом однією з кричалок про президента РФ, виконану в жовто-синіх тонах, несуть на чолі колони. Учасники ходи активно використовують фаєри і петарди, повідомляє
Перед колоною і в її хвості їхали машини ДАІ, колону супроводжували працівники міліції, а також волонтери Червоного хреста.
Фото з маршу:
Відео з маршу: