Післяматчева прес-конференція Сергія Реброва

Динамо Київ 2 Серпня, 17:02
До вашої уваги післяматчева прес-конференція головного тренера «Динамо» Київ Сергія Реброва.

- Важка гра, як і попередні - з «Ворсклою» та «Шахтарем». Був дуже хороший суперник, тим більше вони грали вдома, перша гра чемпіонату. Було тяжко, але я задоволений, що дотерпіли. На жаль, у кінці перетворили матч у нерви, але я радий, що ми виграли.

- Сьогодні Ярмоленко грав увесь матч, на відміну від матчу першого туру. Як ви можете оцінити його гру?

- Андрій завжди є лідером команди. На жаль, сьогодні він не забив декілька м’ячів, але його робота на полі не викликає ніяких сумнівів. Те, що він у кінці матчу отримав травму, але вийшов і дограв до кінця – це почесно для нашої команди, що наші гравці хочуть грати до кінця, хочуть терпіти. Не було заміни, але він вийшов і на одній нозі дограв навіть у захисті.

- Чи правда, що частина команди діставалась до Харкова на автобусі?

- Ні, не правда. Уся команда летіла на літаку.

- Що ви сказали після першого тайму? Команда у першому та другому таймі показала різний футбол.

- Я думаю, що «Металіст» грав також різні тайми. На жаль, через травму вибув центральний захисник, а це для любої команди проблема. Напевно, для «Металіста» втрата центрального захисника була також дуже значимою. Напевно, була втрачена якась впевненість, після того, як забив «Металіст». В атаці ми проводили те, що хотіли, але не завершували, на жаль.

- Як ви оціните епізод з пенальті у ворота «Металіста»?

- Я його не бачив, як я можу його оцінювати? З моєї лави - можливо воротар перейшов дорогу нападнику, який протовкнув м’яч. Я не бачив чи був контакт чи ні. Але якщо нападник протовкнув м’яч, то напевне, м’яч був у нього. Воротар не доторкнувся до м’яча.

- Об’єктивно, сьогодні «Динамо» було сильніше за «Металіст»?

- Звичайно, було два різних тайми. В другому є заслуга «Металіста», що вони змусили нас присісти. Я думаю, що перший тайм був дуже добрий для нас, у другому – була недооцінка і, напевно, впевнені дії «Металіста» змусили нас сісти нижче.

- Що ви сказали Гармашу після матчу? З приводу цього епізоду була розмова?

- Звичайно розмова, у Дениса багато емоцій, хоче грати. Але коли він виходить на поле – забуває багато речей, які йому потрібно нагадувати. На жаль, наразі він не в оптимальній формі, але я маю сподівання, що скоро він її набере. Це майбутнє «Динамо». Не тільки Гармаш, а й той же Сергій Рибалка, який, до речі, провів дуже гарну гру, виконав великий об’єм роботи, але у кінці матчу не витримали нерви. Попереджали, що футболісти «Металіста» можуть провокувати. Я думаю, що це була провокація зі сторони Вільягри і, на жаль, він на неї відповів.

- З чим пов’язана відсутність Велозу і Вукоєвича?

- Мігель ще не готовий, він отримав травму після гри. Не тренувався тиждень. Огнэн отримав мікропошкодження позавчора на тренуванні. На такі важливі ігри я не бачу сенсу везти людей, які не на 100% готові.