Артем Кравець: «Намагаюся виправдати довіру Сергія Реброва на всі 100%»

Динамо Київ 3 Серпня, 07:33
Нападник київського «Динамо» Артем Кравець поділився враженнями від зустрічі з «Металістом».

Нападник київського «Динамо» Артем Кравець поділився враженнями від зустрічі з «Металістом».

- Забитий м'яч? Там з глибини поля увірвався Юнес Беланда, він покотив поперек поля - і мені залишилося лише підставити ногу. М'яч потрапив під підошву - непередбачуваний був відскок. Але, в принципі, нічого складного, - цитує Кравця «Террикон».

- Чому «Динамо» провело такі два різних тайми?

- Я б не сказав, другий тайм ми провели набагато гірше першого. У нас і моментів у другому таймі було більше, ніж до перерви. Ясна річ, що Харкову потрібно було відіграватися - все ж вони програвали з рахунком 0:2. Ми стали грати трохи нижче - і, напевно, вони стали трохи більше контролювати м'яч. Але, найголовніше, - ми виграли.

- Головний тренер команди Вам довіряє...

- Я говорив і перед цією грою, що відчуваю довіру Сергія Станіславовича, намагаюся виправдати її на всі сто відсотків. І буду намагатися якомога більше та частіше з'являтися на полі.