Олександр Шовковський: «Цю перемогу ми присвячуємо Валентину Белькевичу»

Динамо Київ 3 Серпня, 07:40
Капітан київського «Динамо» Олександр Шовковський поділився враженнями від перемоги над «Металістом».

Капітан київського «Динамо» Олександр Шовковський поділився враженнями від перемоги над «Металістом».

- У нас завжди дуже цікаві та непередбачувані матчі виходять: і суперники, які борються за найвищі місця, і в цих зустрічах завжди присутні загострення пристрастей, боротьба, бажання самовіддача. Свої корективи внесли і погодні умови. Але краще вже таке пекло на футбольному полі, ніж те, що доводиться відчувати нашим хлопцям у зоні бойових дій, - цитує Шовковського «Террикон».

- Ви з іронічною посмішкою сприйняли призначення пенальті у ворота «Динамо»...

- На мій погляд, там і близько не було пенальті. Мені складно судити, чим керувався суддя при прийнятті такого рішення. Але головне - для нас закінчилося все добре, ми взяли три очки.

- Наскільки важко було виходити на поле після вчорашньої трагедії з Валентином Белькевичем?

- Шок був для нас всіх, а особливо для тих хлопців, які грали разом з ним, знали Валентина. Безумовно, вчора було якийсь шалений стан: начебто є людина, а її вже немає... Частково, цю перемогу ми присвячуємо Валентину.