Найкращий та найгірший гравці «Динамо» в матчі з «Металістом»

Динамо Київ 3 Серпня, 07:51
Вболівальники проголосували за найкращого та найгіршого гравців київського «Динамо» у гостьовому матчі 2-го туру УПЛ проти харківського «Металіста» (2:1.

Вболівальники проголосували за найкращого та найгіршого гравців київського «Динамо» у гостьовому матчі 2-го туру УПЛ проти харківського «Металіста» (2:1).

Більше 25 % із них віддали свої голоси на офіційній клубній динамівській сторінці «ВКонтакте» vk.com/fcdk за найкращого гравця зустрічі Андрія ЯРМОЛЕНКА.

Найгіршим, на їхню думку, був на полі Сергій Сидорчук, який отримав лише 0,21 відсотка голосів.