Тренер донецького «Олімпіка» Роман Санжар прокоментував журналістам під час післяматчевої прес-конференції перемогу в матчі проти луганської «Зорі»:
- Наша команда серйозно готувалася до цієї гри. У психологічному плані дуже важливо було «вирвати» перші очки, після невдалого матчу в Одесі. Більшу частину матчу гра проходила на рівних. Моменти пішли тільки у кінцівці матчу, коли ми освіжили гру, випустивши нападників.
- Відчуваєте історичний момент після першої перемоги в українській Прем’єр-лізі?
- Ніяких особливих почуттів ми не відчуваємо. Адже це лише початок. Можливо, за нас зіграв той факт, що «Зоря» втомилася або ж трохи недооцінила суперника. Далі нас чекають складні матчі і непрості суперники. Радий, що хлопці здобули перемогу в психологічному плані. Вона допоможе їм повірити у свої сили.
- Чому Лисенка не було в заявці в першому матчі?
- Він прибув у розташування команди перед грою, тому ми не встигли його заявити.
- Як оціните гру новачка Кадимяна?
- Гравець намагався гостро грати, виконувати установку, відкриватися, він виконав великий обсяг роботи. Його ставленням до роботи я задоволений.