Про те, де він був увесь час
- У Києві я не був з початку вересня. Америка, Європа, Мальдіви. Я дуже люблю, коли все спокійно, коли за тобою не стежать, як в деяких клубах. Якщо я напишу якісь пости
(В Інстаграм – Ред.)
– це одразу виходить в ТСН. Я думаю, що це смішно, адже ніякої іншої інформації, окрім Інстаграм, люди не можуть знайти про мене. Як перестав писати, так усі й перестали розуміти, де я знаходжусь.Про «Хайдук»
- Як тільки-но я дізнався про цю пропозицію, все вирішилось за пару діб. Я навіть не питав про зарплату. Я знав, що людина дуже довго мені шукала якісь варіанти. Я одразу зібрав чемодан, купив квиток і прилетів. Дякую їм велике за те, що протягнули руку допомоги в такий момент, який був не до жартів, серйозно.
Про свою вагу
- Зайвої ваги лише 1кг 300грам. Прошу це відмітити.
Про ігрову форму
- Мені не 40, 36 або 37 років. Я ще можу грати. Приносити користь клубу. Я налаштований дуже серйозно. Мені потрібно тут доказувати. Буду забивати, віддавати передачі – подивимось, як будуть до мене відноситись. Вболівальник же, як реагує на все? Погано зіграв – про тебе погано кажуть, гарно – роблять з тебе Ідола.
- Ти змінився?
- Я подорослішав завдяки тому, що знаходився в Європі. Я багато мандрував останнім часом, багато дивився на людей, як люди поводять себе. Тут все інакше. Починаючи з парковки машин, як люди ставлять машини, як вони дотримуються порядку. Дуже багато дрібних деталей, на які в Києві б не звернули б увагу. Інший менталітет, все інакше. Тут і люди живуть по-іншому. Тому дивишся на них, дорослішаєш. Нема ось цього вже хлопчячиства, яке було в 20, 22. Поживемо – побачите. Все зміниться.