- Йому треба трошки додати. Я думаю, що вже через місяць-півтора він вже буде у гарній формі. Я бачу, що він змінився. Можу сказати, що порівняно з часами, коли він грав у Києві, він виглядає набагато серйозніше.
- Ви маєте на увазі по розмові?
- По розмові, по відношенню до тренування. Зараз він вже дорослий.
Зазначимо, що Борис Перек раніше вже працював в київському «Динамо» під керівництвом екс-тренера киян Валерія Газаєва.