«Представники УЄФА та охорони сказали, що наші фани, швидше за все, були атаковані вболівальниками київського «Динамо», а не «Дніпра». Ми разом із УЄФА будемо розбиратися у ситуації, тому що подібні речі у футболі – це абсурд»,
- сказав Хершольт в ефірі передачі «Профутбол».