Менеджер Артема Мілевського Олександр Панков у програмі «ПРОФутбол» прокоментував перехід свого подопічного до чемпіонату Хорватії
- Тут йому буде дуже легко адаптуватись, оскільки тут мешкає його друг, Горан Сабліч, який свого часу грав за «Динамо». Йому б ще знайти гарну дівчину. Жінка Сабліча вже пообіцяла знайти Артему гарну подружку. Артему потрібна красива хорватка
(посміхається)
, -розповів Панков.