Мінус 2 судді - плюс 3 млн грн

Футбол України 4 Серпня, 08:15
Вітчизняні вболівальники напевно звернули увагу, що в перших турах чемпіонату України за воротами не стоять додаткові арбітри. На скорочення у складах суддівських бригад вплинув економічний чинник.

Коли-небудь українські любителі футболу побачать у матчах ЧУ системи відеофіксації взяття воріт, але поки вони не по кишені нашій Прем'єр-лізі. Система коштує 200 000 євро, обслуговування на одній грі - ще 3000 євро. Додаткові арбітри за воротами теж влітали в копієчку УПЛ, адже кожному з них доводилося виплачувати гонорар за гру у розмірі 8 тисяч гривень. Разом - 16 тисяч за матч. З метою економії в поточному чемпіонаті від додаткових арбітрів вирішили відмовитися. Таким чином, в кожному турі економія складе 112 тисяч, а за весь чемпіонат 2912000. Значна сума, однак є нюанси.

Як стало відомо, суддівські експерти тільки в першому турі нарахували 9 спірних моментів, в яких допомогли б розібратися арбітри за воротами.