«Даллас» з Ескобаром у складі переграв «Чівас»

Світовий футбол 4 Серпня, 08:46
У черговому турі МЛС «Даллас», за який на правах оренди виступає гравець київського «Динамо» Андрес Ескобар, зіграв на виїзді з командою «Чівас США».

Гра у «Стабхаб Сентер», що розташований у місті Карсон (Каліфорнія), за присутності 3,951 глядача завершилася перемогою гостей. Єдиний гол на 49-й хвилині забив Акінделе.

Ескобар вийшов у стартовому складі, проте у перерві матчу був замінений на аргентинця Діаса. Ця гра стала для динамівського колумбійця 11-ю у нинішньому сезоні МЛС (шість він провів у стартовому складі, забив два голи).

У наступному турі «Даллас», що займає четверте місце у Західній конференції, прийматиме «Колорадо Репідз». Ця гра відбудеться 10 серпня.