Коментатор телеканалу «2+2» Роман Бебех у рамках конференції на сайті matchday.ua поділився своїми враженнями від спілкування з колишнім гравцем київського «Динамо» Артемом Мілевським.
«По спілкуванню з Артемом, мені здалось, що він змінився. Видно, що людина переоцінила багато речей. Як тільки я побачив його, він бігав по колу з тренером, а перші слова вітання були: «Футбольна Україно, я повертаюсь! До того ж сказав він це українською мовою. У нього є велике бажання довести, що свого останнього слова у великому футболі він ще не сказав, - зазначив Бебех
Після інтерв’ю він вже став питати про Київ, що відбувається у місті, країні. Ще була історія коли він проходив медогляд, то лікар сказав, що у Мілевського дуже здорове серце. А потім додав: «Видно Блохін тренував. На що Артем сказав: «Гуд коуч! До речі дуже показовий момент – це відмова говорити про Олега Володимировича. Мілевському дуже пощастило з людьми без яких би цього трансферу не було. Я про Бориса - тренера «Хайдука та менеджера - Сашу Панкова. Вони роблять усе максимальне від них залежне, щоб він повернувся на звичний для себе рівень. Коли він розривав «Спартак та знущався над воротарем збірної Швейцарії Цубербюллером. Хочеться просто побажати йому удачі! Тепер вболіватиму за «Хайдук».