«Сама організація ФІФА викликає нудоту. Зепп Блаттер керує, немов диктатор, і при тому протягом довгих років. Часом у нього народжуються абсолютно ідіотські ідеї. Рішення провести чемпіонат світу 2022 року в Катарі просто безглуздо. Я не проти того, щоб проводити його в різних частинах планети, але, можна подумати, вони не знали про те, що влітку там буде дуже жарко», - наводить слова Лінекера sovsport.ru, посилаючись на видання Mirror
Також Лінекер закликав не брати участь в турнірах під егідою ФІФА:
«Ми, англійці, повинні відстоювати правду, і якщо для цього буде потрібно ніколи більше не приймати чемпіонат світу, то так тому і бути. На мій погляд, єдиний спосіб щось змінити - великим країнам варто заявити: «Ви знаєте, ми не будемо брати участь у ваших турнірах». Але я не думаю, що вони на це підуть. Занадто багато стоїть на кону».