Адміністратор футбольного клубу «Динамо» Олександр Чубаров поділився спогадами про Валентина Белькевича, якого вчора було поховано на Байковому кладовищі в Києві.
«Поки не побачив Валіка у труні, в його смерть повірити не міг. 20 років я був начальником відділу селекції — відбирав у клуб футболістів. Тоді Григорій Суркіс послав мене у Мінськ, подивитися на команду і на гру кількох молодих хлопців. Їхав за іншими гравцями, але, коли побачив, як грають Белькевич і Хацкевич, вирішив взяти їх у київське «Динамо». Коли сказав Суркісу про свій вибір, він не перечив: «Якщо вважаєте їх гарними футболістами, значить треба брати». Про свій вибір ніколи не шкодував», - розповів Gazeta.ua адміністратор футбольного клубу «Динамо» 71-річний Олександр Чубаров
«Коли Валіка вітали із 40-річчям, він сказав, що гучного святкування не влаштовуватиме. Хтось із присутніх вигукнув: так будемо вже через десять років із наступним ювілеєм тебе вітати. Валік на це відповів: «Хто святкуватиме, а кого вже і серед живих не буде». Сказав так, наче знав наперед свою долю», - додав він