Післяматчева прес-конференція Романа Григорчука

Футбол України 4 Серпня, 19:58
Після матчу 2-го туру УПЛ «Іллічівець» - «Чорноморець» (3-3) головний тренер одеситів Роман Григорчук відповів на запитання журналістів.

- В другому таймі у «Чорноморця» були можливості пробити штрафні, і люди не знали, що їм робити. У вас була можливість втрутитися, підказати щось гравцям?

- Це був не штрафний, а вільний. Я не бачив там суєти. Просто технічно розіграти його не вийшло.

- Чи позначилося на грі команди невелика кількість вболівальників на стадіоні?

- Ні, я вдячний тим людям, які прийшли сьогодні. Велике спасибі нашим особливим фанатам, які нас підтримували, незважаючи на те, що ми грали погано. Чому погано, коли мало людей, і ми так граємо? Тому що ми чуємо вигуки наших недоброзичливців. Сьогодні ми їх порадували. Конкретно.

- За трагічністю матч вийшов одним з найдивовижніших. Програвали, відігравалися, виходили вперед. Проте, чи був аспект, який вас порадував? ?

- Незважаючи на те, що ми зіграли внічию, до речі, через яку ми не можемо засмучуватися, і я б закликав людей бути розумними. У нас оновлена ​​команда, і на даний момент ми не є команда, щоб так голосно про себе говорити. Ми розуміємо, що для всього потрібен час. І нам він потрібен. Ми ні на що не скаржимося, ми спокійно працюємо, аналізуємо. Я завжди на ці речі дивлюся глобально. Ніколи не сіпаюся і не роблю поспішних висновків після однієї-двох ігор. У футболі повинна бути система. Ми розуміємо, що ми зараз граємо погано. Хочемо набагато краще. Ми розуміємо, чому ми граємо погано. Ми чітко знаємо причини, знаємо, що нам потрібно доопрацювати, і ми сподіваємося, що нам вдасться це зробити. На носі дуже важлива гра. Дуже хочеться затриматися в єврокубках. Але по сьогоднішній грі видно, що поки ми грати в груповому турнірі не готові, показуючи там хороший результат. До цього треба спокійно підійти. Ми не настільки укомплектовані. Ми підтягуємо молодих хлопців, вони далекі від цього рівня. Якщо ми будемо когось тягнути штучно, це швидко всім набридне. У хлопців є шанси грати у футбол. І ми зробимо все можливе для їх зростання. Я розчарований тим, що сьогодні чув дуже негативні вигуки на адресу нашої команди. Я вже забув про таке ставлення. Пам'ятаю, три роки тому у нас теж була складна ситуація. Зараз команді потрібна підтримка. Ми нікого не звинувачуємо і ні на що не скаржимося. Я хлопцям дуже вдячний і вдячний за їх професійне ставлення. Я не можу дорікнути хлопцям у тому, що у них щось не виходить. З мого боку моя підтримка хлопців двохсот відсоткова. Я в них вірю. Я не можу зараз уявити, як виглядатиме команда, але те, що ми будемо краще, я знаю точно.

- Чому перенесли матч? Це не ваша ініціатива?

- Я не хочу обговорювати дії тих органів або людей, які прийняли це рішення. Я в цьому не бачу нічого поганого. Якщо ми хочемо грати на якомусь рівні, для нас це не повинно бути принципово. Я до цього спокійно ставлюся. Повторюся: для того, щоб грати за таким графіком, команда повинна бути найсильнішим чином укомплектована. Те, як ми зараз укомплектовані, це ще не те. Це близько, але ще багато треба зробити. Ми ні до кого не пред'являємо претензій. Ми себе правильно ведемо і поводимося так, як можемо в даній ситуації. Ми в собі впевнені, і ніякі вигуки нам не завадять.

- Я так розумію, що трансфери вже завершені ...?

- Трансфери не завершені. Вікно відкрито до 31 серпня. На Лігу Європи між іграми заявляти не можна. Закінчиться третій раунд, після нього можна зробити нову заявку.

- У трансферний період прийшли хороші гравці, всі вони знаходяться на лікарняному?

- По-перше, складності в чому? складність у тому, що у нас не було часу навіть познайомитися з футболістами. Щоб знати, як їх краще використовувати. Далі бачите, як склалося? Сильний помічник Назаренко, ми на нього розраховуємо, але він отримав травму. Травма у Шиндера, травмувався Балашов начебто тільки блиснув - травма. Сьогодні Гречишкін до кінця матчу підсів, і я замінив його, щоб він не отримав другу жовту картку. Але це не є ніяким виправданням. Наші завдання після цієї гри не змінилися. На потрібно зробити щось серйозне і навіть неймовірне. Я не можу попросити три місяці, і ми будемо добре грати. Це нікому не цікаво. Ми хочемо вже грати.

- Сьогодні ювіляр провів 90 хвилин, чого давно не траплялося ...

- Про кого ви говорите?

- Про Діденко. Нещодавно він зіграв 150-й матч за «Чорноморець».

-Те, що Санич на поле, з нами і забив гол - це дуже добре. У важку хвилину він дуже добре себе проявив. Зараз його завдання - відновитися. Так як ротацію проводити ми не маємо можливості. Всі хлопці повинні грати вже через лічені години.