У центральному матчі другого туру харківський «Металіст» на своєму полі поступився київському «Динамо» — 1:2. Враженнями від гри поділився колишній форвард донецького «Шахтаря» 57-річний Віктор Грачов.
- Матч показав, що за рівнем футболу ми поступово повертаємося в середину 1990-х, — каже Віктор Олександрович
- Що скажете про гру киян?
- Я не очікую від цього складу «Динамо» нічого особливого. Нема там кому показувати видатну гру. За великим рахунком, матч мав би закінчуватися внічию. Ніякого пенальті на Ярмоленкові (наприкінці першого тайму суддя призначив одинадцятиметровий у ворота господарів. Ярмоленко його реалізував, рахунок став 2:0. — «ГПУ») і близько не було. Якщо перший тайм кияни ще якось трималися певного рівня, то в другому опустилися до гри «Металіста». Так само випадала центральна ланка. Гармаш не набрав потрібної форми, Драгович і Сілва свою порцію помилок зроблять, молодий Сидорчук не має упевненості. На рівні українського чемпіонату такі слабкості ще не дуже помітні, але в Європі вони для «Динамо» обов'язково вилізуть боком.