Як повідомляє haberazim.com, «Бешикташ» досить вдало проводять переговори з киянами стосовно трансферу марокканського плеймейкера «Динамо». Боси «чорних орлів» вже виділили 10 млн євро на покупку півзахисника і сподіваються, що трансфер зможе відбутися найближчими днями.