Форвард «Ворскли» Артем Громов розповів про конфлікт, котрий виник між полтавчанами та «гірниками» наприкінці матчу.
«Як на мене, суддя призначив абсолютно смішний штрафний, що, власне, й спровокувало конфлікт, - цитує Громова
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
Форвард «Ворскли» Артем Громов розповів про конфлікт, котрий виник між полтавчанами та «гірниками» наприкінці матчу.
«Як на мене, суддя призначив абсолютно смішний штрафний, що, власне, й спровокувало конфлікт, - цитує Громова