Київське «Динамо» перейшло в режим економії на трансферному ринку.
Незважаючи на провал у минулому сезоні (з третьої позиції в ЧУ «Динамо» скотилося на четверту), в столичному клубі влітку відбулися мінімальні кадрові перестановки. Команду покинув лише форвард Ідейє, за якого англійський «Вест Бромвіч» віддав 10 млн євро (плюс «Фрайбург» викупив контракт Мехмеді, який грав у Німеччині в оренді, за 6 млн євро), так що кияни навіть зуміли заробити. Правда, не виключено, що до закінчення трансферного вікна (31 серпня) з України поїдуть Мігель Велозу (не раз заявляв про бажання повернутися в Італію) і Беланда (теж хоче в Європу). Але поки що придбань у «Динамо» немає. В команду повернулися орендовані Рибалка, Тремулінас і Бертольо, а Сергій Ребров поступово перебудовує колектив з акцентом на активне використання українських гравців і своїх вихованців.
І схоже, дорогих новачків в Києві чекати не варто. «Я підтримую таку перебудову, адже команда створюється не на один рік, - каже президент« Динамо» Ігор Суркіс
«З точки зору перспективи «Динамо» на правильному шляху, - цитує футбольного експерта Сергія Морозова «Вести»