«Динамо»: у новий сезон з українським акцентом

Динамо Київ 5 Серпня, 12:54
Київське «Динамо» перейшло в режим економії на трансферному ринку.

Київське «Динамо» перейшло в режим економії на трансферному ринку.

Незважаючи на провал у минулому сезоні (з третьої позиції в ЧУ «Динамо» скотилося на четверту), в столичному клубі влітку відбулися мінімальні кадрові перестановки. Команду покинув лише форвард Ідейє, за якого англійський «Вест Бромвіч» віддав 10 млн євро (плюс «Фрайбург» викупив контракт Мехмеді, який грав у Німеччині в оренді, за 6 млн євро), так що кияни навіть зуміли заробити. Правда, не виключено, що до закінчення трансферного вікна (31 серпня) з України поїдуть Мігель Велозу (не раз заявляв про бажання повернутися в Італію) і Беланда (теж хоче в Європу). Але поки що придбань у «Динамо» немає. В команду повернулися орендовані Рибалка, Тремулінас і Бертольо, а Сергій Ребров поступово перебудовує колектив з акцентом на активне використання українських гравців і своїх вихованців.

І схоже, дорогих новачків в Києві чекати не варто. «Я підтримую таку перебудову, адже команда створюється не на один рік, -

каже президент« Динамо» Ігор Суркіс

. - Грають Калітвінцев, Рибалка, Макаренко - це майбутнє «Динамо». Так, ми нікого не купували, а лише продавали, так я ж не повинен весь час витрачати, іноді ж потрібно і заробляти. Якщо будуть інші пропозиції по нашим гравцям, ми їх теж розглянемо».

«З точки зору перспективи «Динамо» на правильному шляху, -

цитує

футбольного експерта Сергія Морозова «Вести»

. - Є довіра до молодих гравців, які намагаються виправдати видані аванси. Але от у плані досягнення результату в цьому чемпіонаті і єврокубках буде складніше. І тут в якості підсилення не завадили б нові легіонери, замість тих, хто вже награвся в «Динамо» і просто відбуває свій номер. Хоча, це можуть бути і не обов'язково іноземці, той же Гармаш, на мій погляд, сильніше Велозу або будь-якого іншого виконавця в середній лінії. Особливо це видно після ЧС-2014, де була гра на результат».