- Я з великою повагою і симпатією ставлюся до Реброва. Він грав, коли я працював тренером. Він хороший футболіст і прекрасний хлопець. Я від чистого серця бажаю йому успіхів, тому що це все-таки київське «Динамо». Чи вистачить у нього досвіду щоб все розставити в тренерському штабі? Зараз грають і Калитвинцев, і Рибалка, і Кравець. Багато футболістів, які потребують допомоги насамперед досвідчених футболістів, і наскільки ці футболісти зможуть себе комфортно почувати і потихеньку заграти, стати лідерами так, як у свій час стали багато футболістів. Це залежить вже від колективу. Це досить професійні футболісти, вони багато займаються. Те, що я бачу - на це приємно дивитися. Але це не означає, що прийде успіх. Звичайно, це київське «Динамо», це рівень, і всі чекають успіху, всі дивляться ігри, критикують їх. Київське «Динамо» - це київське «Динамо». Якщо для іншої команди це буде сходити з рук, то «Динамо» під пильною увагою кожного фахівця і тих людей, які ходять на ігри. У клуба багато вболівальників і за межами нашої країни,
- цитує Буряка www.sport.ua