Відомий
футбол
ьний експерт
прокоментував перемогу «Динамо» в матчі з «Металістом»
(1:2).
- Хочу сказати, що це в принципі неправильно - починати матчі так рано, як це було в Харкові. Я розумію, що в суботу на тому ж стадіоні, пізніше, відбувся другий поєдинок. Я розумію, що інтереси телебачення - передусім. Я розумію, що в сучасному світі найголовніше - гроші, але, вважаю, наші футбольні керівники грають з вогнем. Вибачте, але грати при +34 - це занадто! Саме через це, вважаю, в цій зустрічі все пішло не зовсім так: не ті були швидкості, ігрове мислення, руху. Було багато технічного браку, рання втома.
Загалом «Динамо», вважаю, перемогло заслужено. По-перше, кияни, що мені дуже сподобалося, вийшли на поле з явним бажанням грати першим номером, перемогти. Взагалі, не знаю, хто як, а я чітко бачу плоди роботи Реброва. Столичні гравці діяли набагато агресивніше. По-друге, як мені здалося, хоч в обох команд і проходить період перебудови, але ближче до стабільності саме «біло-блакитні».
У підсумку в першому таймі кияни явно домінували: діяли швидше, агресивніше, впевненіше, тому й логічно, що забили два голи. У другому таймі, як видно, ситуація змінилася кардинально. Рахаеву нікуди було відступати, і він дійсно вніс істотні корективи у гру підопічних. І харків'янам майже вдалося взяти очко - не вистачило трохи часу.
Про суддівство. Я вже встиг помітити в інтернеті інтерв'ю екс-арбітра ФІФА Мирослава Ступара, який сказав чітко, що Ігор Жабченко помилився в обох пенальті - їх просто не було. Знаєте, як там все було? Суддя помилився, зрозумів це, після чого почав шукати приводу, щоб «виправитися». Це такий фірмовий прийом рефері - шукати того моменту, щоб компенсуватися за свій ляп. Сумно, -
цитує експерта Xsport.ua.