Анатолій Попов: «Клуби прийняли рішення відмовитися від додаткових арбітрів»

Футбол України 5 Серпня, 15:36
Перший віце-президент Федерації футболу України на зустрічі керівництва ФФУ з журналістами розповів про причину відмови від експериментів з двома додатковими асистентами арбітра за воротами в матчах Прем'єр-ліги.

Перший віце-президент Федерації футболу України на зустрічі керівництва ФФУ з журналістами розповів про причину відмови від експериментів з двома додатковими асистентами арбітра за воротами в матчах Прем'єр-ліги.

«Це питання у нас трішки гіпертрофоване і я б навіть сказав занадто по-футбольному заполітизоване, - зазначив Попов. - Є експерти, фахівці, які висловлювали свою думку з цього питання. Але часом це виглядало занадто безапеляційно. Не маючи результатів і даних для аналізу не можна говорити про те, наскільки цей експеримент був ефективний».

«Приміром, в останньому турі Прем'єр-ліги в матчі «Карпати» - «Металург» Донецьк не зарахували гол Чечера. Скажімо так, добре, що цей епізод не вплинув на результат зустрічі. А якби цей момент, умовно кажучи, був вирішальним в матчі? Можна по-різному ставитися до цього експерименту. Але зараз ми, враховуючи думку клубів, вирішили від нього відмовитися. Можливо, в нинішній економічній ситуації це і виправдано. Клуби прийняли рішення, комітет арбітрів їх підтримав, Виконком це рішення підтвердив», - передає слова Анатолія Попова кореспондент MatchDay Сергій Дрига.