Підопічні Володимира П'ятенка зі Львова добралися до столиці України на швидкісному поїзді «Інтерсіті» за 4 години 50 хвилин. Потім команда на автобусі прибула в місто Ірпінь, де готуватиметься до найближчих матчів чемпіонату України.
Тренуватися команда буде неподалік - у місті Буча. Проводити домашні ігри «синьо-білі» будуть на «Оболонь-Арені».