- Настрій в команді хороший. По-перше, постараємося зіграти краще, ніж у Києві. Це стосується і самої гри, і результату.
- Яка кадрова ситуація? На кого ви можете розраховувати, а на кого - ні?
- Усі, хто на даний момент знаходиться в строю, летять в Данію, крім Ротаня і Стрініча. Думаю, вже в матчі з «Карпатами» вони вийдуть на поле.
- Ви, напевно, повернення Ротаня чекали більше всіх?
- Я вірив, що рано чи пізно питання вирішиться в позитивну сторону. Добре, що це сталося вже зараз. Думаю, в неділю Руслан вже вийде на поле. У Копенгагені він також буде.
- Після першого матчу на практиці суперника дізналися краще?
- Так, видно, що «Копенгаген» - навчена команда, вони строго грають в обороні. Вдома, звісно, вони будуть грати по-іншому, але і ми постараємося зіграти краще.
- Переможе той, хто допустить менше помилок?
- Звичайно. Не можна допускати помилок, особливо, в середині поля, не кажучи вже про зону біля своїх воріт. Це буде дуже важливо.
- Після першого матчу тренер «Копенгагена» сказав, що у повторній грі його команда зіграє агресивніше. Чи зіграє це на руку «Дніпру», адже можуть з'явитися вільні зони?
- Подивимося. Напевно, на руку. Постараємося використовувати це.