«Металіст» переглядає двох українських гравців

Футбол України 5 Серпня, 18:54
Генеральний директор «Металіста» Олександр Нотченко розповів про можливе посилення команди в цьому трансферному вікні.

- Зараз ми переглядаємо лівого півзахисника і нападника, але чи будуть з ними підписані контракти, говорити рано. Поки можу лише сказати, що це українці. Очікуємо також повернення всіх легіонерів.