Олег Кузнєцов: «Динамо» додає від матчу до матчу»

Динамо Київ 6 Серпня, 07:51
Захисник київського «Динамо» 1980-1990 років Олег Кузнецов поговорив з журналістом «СЕ» про нинішні кондиції команди Сергія Реброва.

Захисник київського «Динамо» 1980-1990 років Олег Кузнецов поговорив з журналістом «СЕ» про нинішні кондиції команди Сергія Реброва.

«Є впевненість, що і кияни, і підопічні Мірчі Луческу ще обов'язково додадуть. Обидві команди стартують в єврокубках з групового турніру, тому не виключено, що пік їхньої форми припаде саме на осінь.



Висновки робити рано, але можу сказати, що кияни додають від матчу до матчу. Якщо у поєдинку за Суперкубок України «Динамо» трохи розчарувало, то вже в стартових зустрічах чемпіонату футбол у виконанні киян дає потрібний результат».