Олексій Дитятьєв: «Для «Олімпіка» гра з «Динамо» — це свято»

Динамо Київ 6 Серпня, 13:07
Захисник дебютанта Прем’єр-ліги донецького «Олімпіка» Олексій Дитятьєв розповів журналісту 1927.com.ua про підготовку до матчу з «Динамо» та про те, як їм грається на стадіоні ім. Баннікова.

Захисник дебютанта Прем’

є

р-ліги донецького

«

Олімпіка

»

Олексій Дитять

є

в розповів журналісту

1927.com.ua про

підготовку до матчу з «Динамо» та про те, як їм грається на стадіоні ім. Баннікова.

- З яким настроєм команда готується до матчу з «Динамо»? Готові дати бій гранду?

- Звичайно! Для кожного футболіста це шанс показати себе! Попереду ще 3 дні підготовки. Команда з нетерпінням чекає матчу проти киян. Дуже серйозно готуємося до майбутньої гри. Настрій бойовий!

- Можна сказати, що матч з «Динамо» для вас буде святом, адже не часто граєш проти гранда?

- Безумовно! Кожна гра для футболіста повинна бути святом, особливо якщо ти граєш на одній з найкращих арен України, з однією з кращих команд країни.

- Пробити кращого кіпера України буде непросто?

- Можливо… Але ж всі ми люди і кожному властиво помилятися. Виграє той, хто допустить найменше помилок.

- Яка найсильніша риса в «Олімпіка», на даний момент?

- Це дружній колектив.

- Як вам стадіон ім. Баннікова?

- Стадіон, на якому ми приймаємо матчі, дуже затишний, нехай і невеликий. Будемо сподіватися, що з кожною грою на наші матчі ходитиме все більше і більше людей.

Розмовляв –

Ігор Гусаков