В`ячеслав Грозний: «Говерла» готує гравців для київського «Динамо»

Динамо Київ 7 Серпня, 06:35
Головний тренер ужгородської «Говерли» В'ячеслав Грозний розповів журналісту 1927.com.ua про динамівців, які перебувають в складі його команди, ситуацію з боргами та запевнив, що «Говерла» вийде на матч з «Ворсклою».

Головний тренер ужгородської «Говерли» В'ячеслав Грозний розповів журналісту 1927.kiev

.ua

про динамівців, які перебувають в складі його команди, ситуацію з боргами та запевнив, що «Говерла» вийде на матч з «Ворсклою».

- Що можете сказати про орендованих «Говерлою» Люльку та Ягодінскіса?

- Як бачите, «Говерла» готує гравців для київського «Динамо». Ви вже знаєте, що два гравці за останні два роки поповнили основний склад київського «Динамо» - це Макаренко та Буяльський. Вони грали в «Говерлі» і, отримавши ігрову практику, кваліфікацію, відповідно зайняли місця «в обоймі». Буяльський ще не грає у стартовому складі, але повірте мені, що він займе там місце. Я цього хлопця знаю і можу сказати, що він досить серйозний, амбітний і має грати на досить пристойному рівні. В мене немає сумнівів. Він в нас за рік виріс так, що, я думаю, він сам навіть цього не очікував.

Люлька у нас знову в оренді і для того, щоб повернутись до «Динамо», в якості гравця основного складу, йому потрібно бути одним із лідерів у нас і треба відновлювати всі взаємозв'язки, що були раніше.

Зараз дуже багато нових гравців, створюється нова команда і йому також важко, як і усім іншим гравцям, тому що у нас, фактично, вісім гравців стартового складу покинули команду. А, взагалі, десь чоловік 15 чи 20 пішло, тому що комусь не вчасно платять гроші, коли вони не отримують премії, вони не бачать перспективи і вони не захотіли залишатися - мають право.

Люлька грав два матчі, перший матч Ягодінскіс зіграв - він має якості, повинен вирости в гравця, думаю, що нам вдасться і його до основного складу підготувати, постараємось до зими. Якщо ж не вдасться, то я попрошу, щоб дали до кінця чемпіонату грати, ну максимум за рік ми доведемо до основного складу «Динамо» гравця - я впевнений, тому що він серйозний хлопець і при такому серйозному підході він буде грати.

Є ще молодий Панфілов, який за дубль вже забив, є ще молодий Петров 1996 року, який також за дубль буде грати, який має якості, швидкий, технічний. Є ще Каверін, який, ми сподіваємось, вийде на той рівень, з яким він прийшов у київське «Динамо», коли він був на досить серйозному рахунку, за нього боролися ряд клубів і він був одним із лідерів молодіжної, юнацької збірної України. Він працює добре, просто потрібен час і терпіння - він вийде на той рівень.

У нас є і гравці донецького «Шахтаря» - Тарас Качараба, який тільки з чемпіонату світу відбіркового приїхав. Вони вибороли місце, там і динамівці грали також - Бурда, Чумак, ще декілька гравців. Ви бачите, ми беремо молодих, талановитих гравців з київського «Динамо», «Шахтаря», хотіли з «Дніпра», «Чорноморця», «Металіста». Якщо дадуть хороших гравців - ми з задоволенням будемо працювати.

- Чи можна сказати, що заміна Люльки пов'язана із його автоголом?

- Ні, в жодному випадку. В нього травма є. Він у минулому матчі, і у матчі в Запоріжжі мав проблеми – була судома. Я замінив його по цій причині. Лікар просто підмітив, і я не хотів далі доводити. І у матчі з «Карпатами» була така ситуація. Те, що м'яч влучив у нього - він не винен в цьому, це не до нього питання.

- Чекали, що Люлька повернеться?

- Так, я знав, що повернеться. Я постійно з Ребровим розмовляв і він сказав, що Буяльського залишить, а Люльці до стартового складу треба ще, як мінімум, хоча б постійно грати, щоб створити конкуренцію для тих гравці, які грають на його позиції. Я це Люльці казав, він знає.

- Чи розрахувався ФК «Говерла» з боргами гравців?

- Ні, не розрахувався. Лише за один місяць заплатили футболістам. Обіцяють на цьому тижні продовжити виплати. Нестор Іванович обіцяє, що питання все одно буде закритим, потихеньку розрахуються. Не дуже добре: півроку ти працював, і півроку тобі нічого не дадуть. Це неправильний підхід. Тому, гравці чекають і ми, тренери, також.

- З'явилась інформація, що гравці «Говерли» можуть бойкотувати матч з Ворсклою…

- Не можуть. Не читайте ці засоби масової інформації, які хотіли б, щоб це було. Не можуть гравці «Говерли» бойкотувати, тому що в день відльоту в Запоріжжя гравцям заплатили одну заробітню плату, перед «Ворсклою» - ще отримають одну заробітню плату. Це просто чутка, яка нічим не підкріплена.

Розмовляв –

Ігор Гусаков