Стефан Решко: «Росія напала не на ФІФА, а на Україну»

Футбол України 7 Серпня, 09:13
Голова комітету з питань проведення змагань і справедливої ​​гри, контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ Стефан Решко вважає, що українській стороні потрібно бути більш ініціативною в футбольних питаннях, що стосуються проведення ЧС-2018 в Росії, а також матчів між українськими та російськими командами.

«Так, ми повинні підкорятися правилам ФІФА та УЄФА. Ми підкоряємося, ми нічого не порушуємо. Але Росія напала не на ФІФА, а на Україну, і у нас повинна бути своя точка зору в футбольних питаннях. Я згадую, як рік назад Газзаєв пропонував об'єднати наш чемпіонат з російським. Зараз я розуміючи, що, по суті, це був не Газзаєв. Все це була чиста політика».

«Нам не потрібно бояться ні ФІФА, ні УЄФА. Вони повинні створити комісію, розбиратися в нашій ситуації і вивчати її. Ніяких санкцій по відношенню до нас бути не може».

«Зараз у всьому світі на Росію накладаються певні санкції. Можливо, футбольні федерації інших країн підтримають нас», - цитує спеціаліста «Динамоманія».