Печерний: «Максимова прибрали з «Мордовії» з політичних причин»

Футбол України 7 Серпня, 10:33
Президент профспілки футболістів Олег Печерний вважає, що ФФУ за допомогою ФІФА та УЄФА потрібно в терміновому порядку вирішити ситуацію взаємодії українських і російських футбольних команд на міжнародній арені.

«Потрібно негайно розробити план дій, а не чекати чогось. Повинні зібратися чиновники ФФУ. Такі, як Решко, Віхров, а також Бубка, міністр спорту, президент країни і зустрітися з Блаттером і Платіні».



Також Печерний згадав прецидент з колишнім динамівцем Юрієм Максимовим, який тренував російську «Мордовію».



«Юрія Максимова, який вивів «Мордовію» в ПЛ, прибрали з команди за політичними мотивами - у зв'язку з тим, що він українець. Тепер команду очолює екс-коуч «Динамо» Юрій Сьомін», -

наводить слова Печерного видання dynamomania.com.