Рахаєв: «Втікачі оштрафовані, подаватимемо на них в УЄФА і ФІФА»

Футбол України 7 Серпня, 11:51
Головний тренер «Металіста» Ігор Рахаєв прокоментував ситуацію з аргентинськими «біженцями» команди.

«Селекційний відділ весь час веде переговори, але, на жаль, виключно з їх агентами - особистого зв'язку немає. Поки складно сказати, на якій стадії переговори», -

наводить слова Рахаєва в інтерв'ю журналу «Футбол»

football.ua

.

За словами Рахаєва, ніяких передумов для втечі гравців не було, але з людської точки зору побоювання аргентинців можна зрозуміти.

«Звичайно, ми поважаємо будь-яке рішення футболіста. В країні таке відбувається - вони побоюються за свої сім'ї. Але потрібно було приймати подібне рішення раніше, до початку зборів. Щоб ми готували інших гравців», -

сказав тренер

.

«Їм, не виплачується зарплата - вони оштрафовані за неявку на перший і другий матчі та за пропуск тижневого циклу підготовки перед чемпіонатом», -

заявив Рахаєв

. Ми будемо подавати списки порушників в УЄФА і ФІФА - там з ними розбиратимуться за допомогою судів. Ми не можемо допустити такого ставлення: якісь агенти нам, можна сказати, викручують руки. «Металіст» заробив собі гарну репутацію, ми повинні відстоювати свої права. Це неповага проявлена до всього українського футболу, до нашої спортивної честі».

Нагадаємо, що в розташування «Металіста» вчасно не повернулися аргентинські легіонери Себастьян Бланко, Хосе Соса, Алехандро Гомес і Джонатан Крістальдо.