Коноплянка розкритикував політику «Дніпра»

Футбол України 7 Серпня, 12:05
Півзахисник «Дніпра» не стримував емоцій після поразки від «Копенгагена» (0: 2).

«

Не знаю, що з нами трапилося. По-перше, не було нашого капітана - Ротаня. Так не робиться: з людиною не могли домовитися про підписання контракту перед матчами Ліги чемпіонів. Ми стільки часу прагнули до цього, нарешті вийшли, і тут втратили Стрініча, Ротаня. Давайте всіх втратимо... Так, це я вже починаю виправдовуватися. Але з дрібниць, з таких речей все починається і складається результат. А то, що немає гри... Можливо, це через те, що прийшли нові тренери, ми намагаємося зрозуміти один одного, зігратися. Сподіваюся, в цьому причина, бо інших не бачу. Начебто все в команді залишилося те ж саме: колектив дружний, атмосфера добра, в цьому відношенні нічого не помінялося. Так що, думаю, справа у відсутності згаданих футболістів. Одного явного лідера середини поля точно немає», - .

цитує Коноплянку

kp.ua

.

«Мені цікава Ліга Європи, просто образливо, коли цілий рік мучишся, а потім так швидко все закінчилося.

Зараз футбол такий, що опікають завжди щільно. Хіба мені давали грати з «Волинню»? Насправді, найбільш прикро те, що суперник-то у нас був прохідний. Одна справа, якби ми програли «Барселоні» 10:0, але не «Копенгагену» же! Відчувається, що вони були нам під силу».