Домагоя Віду дискваліфікували на 3 матчі

Динамо Київ 7 Серпня, 12:59
У четвер, 7 серпня, Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу провів своє чергове засідання.

По три матчі дискваліфікації отримали футболісти Д. Віда («Динамо») та О. Бараннік («Ворскла»), які здійснили тотожні порушення - навмисний удар суперника, який не володіє м’ячем. Інциденти мали місце 25 липня 2014 року під час матчу 1-го туру чемпіонату «Динамо» - «Ворскла».

Капітан «ворсклян» А. Даллку, вилучений з поля у матчі 2-го туру чемпіонату «Ворскла» - «Шахтар» за аналогічне порушення, також пропустить три матчі.