Анатолій Попов: «Якщо вийдемо за рамки регламенту ФІФА, до нас будуть застосовані санкції»

Футбол України 7 Серпня, 13:26
Віце-президент ФФУ Анатолій Попов поділився своїми думками стосовно проведення ЧС-2018 в Росії, де, ймовірно, може виступити і збірна України, що з оглядкою на нинішні відносини між країнами буде досить складно з політичних причин.

«ФФУ, як суб'єкт світового та європейського футболу повинна підкоряться всім распроряженням і регламентам ФІФА та УЄФА. Ми не можемо вийти за певні рамки. Інакше до нас, до нашої збірної і до наших клубів, які приймали участь в європейських змаганнях будуть застосовані санкції», -

повідомляє Динамоманія.

«Що стосується санкцій стосовно РФС, то вони обов'язково будуть. Російська сторона повністю порушила статутні норми ФІФА».

«Зараз у нас унікальний випадок. Якщо ми виступимо з якою-небудь ініціативою з цього питання, то, безумовно увійдемо в історію. Ось тільки невідомо з якого боку».