Головний редактор журналу «Футбол» на сво
їй конференції на
M
atch
D
ay
прокоментував
гру Артема Кравця в матчі з «Металістом»,
висловився відносно суддівства, а також розповів про зацікавленість «Динамо» Романом Григорчуком.
«Обох пенальті не було. Куди більше підстав для пенальті було потім, біля воріт «Динамо»... Втім, жовта за симуляцію там теж повинна з’явитися. Схоже, поставивши 11-метровий за «фол» на Ярмоленко, Жабченко в перерві все це побачив і «поплив».
Гра Кравця - він забив, а чим ще хороший нападник? Ну а другий не забив і навіть шансів не мав - ось це для «Динамо» дуже погано. Подивимося.
З приводу Маркевича в «Динамо» це були виключно пустопорожні розмови уболівальників, на ділі там нічого і близько не було. Григорчуком куди більше цікавилися, наскільки я знаю.