- Пам'ятаю березень 85-го. Кубок чемпіонів. «Дніпро» тільки в серії пенальті програв «Бордо». На кону стояв вихід у півфінал, уявіть! Це було розчарування! Вчора «Дніпро» не проліз в Лігу чемпіонів. Не проліз, так не проліз ... Це тільки у мене футбол відійшов на N-місце ?! Проклята війна ... Путлер, будь ти проклятий!
- написав Журахівський на своїй сторінці в Фейсбуці.