Гравець чеського «Слована» Євген Будник в ексклюзивному інтерв’ю сайту 1927.com.ua розповів про перехід до «Словану», про продовження футбольної кар’єри в Чехії та повідав, який з українських грандів йому ближчий до душі:
- Як настрій у команді перед матчем-відповіддю з румунською «Астрою»? Як вважаєте, чи можливо відігратись після такої поразки? («Слован» у першому матчі програв з рахунком 3:0 – ред.)
- Відігратись можна. Настрій у команді гарний, а от у мене – не дуже…
- Який колектив у «Словані»? Як швидко ви в нього влилися після переходу?
- Хороший колектив, проблем з адаптацією не було.
- Як зважилися на перехід у такий невідомий для українців чемпіонат?
- Команда грала у Лізі Європи, також поспілкувався з Сергієм Рибалкою, він мені все розповів.
- Чи не було пропозицій від інших клубів?
- Були, але не буду їх озвучувати.
- Чим відрізняється за стилем гри чеський чемпіонат від українського?
- Команди в тактичному плані більш навчені і суддівством:судді більш жорстко дають грати.
- Наскільки відрізняється ставлення до футболу, та до молоді в цілому в Чехії?
- Тут все по-іншому, в двох словах не розкажеш, тут дітей не змушують займатися спортом, а навпаки прививають любов до спорту.
- На який термін розрахований ваш орендний договір у «Словані»?
- До зими, плюс ще півроку.
- Не хотілося б вам залишитися в «Словані» на постійній основі?
- Це дивлячись, як пройде оренда.
- Який український гранд вам ближче: «Динамо» чи «Шахтар»?
- «Металіст».
- Як в Чехії ставляться до України? Що кажуть, коли дізнаються, що Ви - українець? Мілевський говорив, що в Хорватії до українців ставляться з розумінням, співчуттям.
- Коли дізнаються, що я українець, питають, чи я не з Донецька.
Розмовляв
– Панченко Тарас.