Едмар: «Перемогу «Динамо» не можна назвати закономірною»

Динамо Київ 8 Серпня, 08:12
Півзахисник харківського «Металіста» Едмар вважає, що його команда незаслужено поступилася київському «Динамо» (1: 2) у домашньому матчі 2-го туру чемпіонату України.

«Ми поки тільки на шляху до своєї найкращої фізичної форми. Але це не говорить про те, що до матчу з «Динамо» команда підійшла неготовою і не показала в ньому свого максимуму. З перших хвилин весь наш колектив намагався діяти з повною самовіддачею, віддавав боротьбі всі сили. Я гарантую: ми грали на всі сто відсотків. Можливо, у нас щось не виходило, через що ми зазнали поразки. Але віддача хлопців на полі була максимальною.

У першому таймі ми не дуже добре грали, зате після перерви діяли по-іншому, володіли ініціативою, могли забити більше одного м'яча, але не зробили цього. Тому, якщо брати в цілому, то результат матчу не можна назвати закономірним.

Можливо, в тактичному плані ми не виконували все те, що повинні були робити, не грали до кінця в кожному епізоді. Плюс було дуже спекотно. Зрозуміло, що погодні умови однакові для обох суперників. Але якби було трохи прохолодніше, то матч вийшов би зовсім іншим. Це однозначно», -

наводить слова Едмара у інтерв'ю виданню «КОМАНДА» dynamo.kiev.ua

.