Шацьких: «Обігнати Реброва не самоціль»

Динамо Київ 8 Серпня, 08:51
До українського рекорду по результативності Максиму Шацьких залишився один точний удар.

Своє можливе досягнення легендарний форвард прокоментував так: «Якщо ж ви натякаєте на те, що потрібно обігнати Сергія Реброва, то це для мене не самоціль. При виході один на один з воротарем суперника я завжди віддам пас партнеру, якщо він виявиться в кращому становищі».

Нагадаємо, що на рахунку нинішнього наставника «Динамо» Сергія Реброва і форварда «Говерли» Максима Шацьких по 123 точних удари. Наступний гол дозволить екс-лідеру атак «Динамо» і «Арсеналу» встановити новий рекорд.

Про конкуренцію за рекорд з Євгеном Селезньовим з «Дніпра», на рахунку якого 92 голи в чемпіонатах, форвард відгукнувся таким чином: «Упевнений, що Євген цим собі голову не забиває. Мені, припустимо, сторонні думки заважають сконцентруватися на грі. Головне - приносити користь команді, адже у футболі перемагає не одна людина, а колектив».

Крім того, Шацьких повідав про те, що не збирається завершувати кар'єру.

«Звичайно, я не стаю молодшим, але сам зрозумію, коли не зможу конкурувати з партнерами по команді. Поки я готовий грати 90 хвилин і більше», -

наводить слова Максима Шацьких в інтерв'ю газеті «Команда» football.ua

.